1. Enter Tuşu Forum'a Hoş Geldiniz! Forumumuza teknoloji ve oyunlarla ilgili konular açmak ve ilgili konulara mesaj bırakmak için kayıt olabilirsiniz. https://forum.entertusu.net/register linki üzerinden kaydolabilirsiniz.

General Mobile GM 8 mi yoksa Samsung Galaxy J7 Prime mı?

'Akıllı Telefon Önerileri' forumunda SuperEfsane tarafından 24 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

1. Yeni telefon almayı düşünüyorum fakat ikisi arasında kaldım. Fiyat olarak 300 lira fark var ancak performans olarak hemen hemen yakın telefonlar sanki.

Bir kaç araştırma yaptım. İnceleme videolarını izledim. Kullanıcı yorumlarına falan baktım. GM 8'in biraz uzunca bir ekranı var ve ekran-kasa oranı J7 Prime'dan biraz daha iyi.

RAM'ler ikisi de 3 GB ancak GM 8'in 6 GB Ram -64GB dahili versiyonu da kafamı karıştırdı. 3 GB Ram versiyonu 1000 tl civarı ama 6 GB ram olan versiyonu ise J7 Prime ile hemen hemen aynı fiyata sahip.

Sizce ne yapmalıyım?

2. cetopal

cetopal Yönetici Site Yetkilisi

1300 TL civarı bütçen varsa ve sadece ikisi arasında kalmışsan (ki öyle gözüküyor) GM 8'in 4 GB RAM / 64 GB Dahili Depolama versiyonu var. Onu tavsiye edebilirim. Yaklaşık 1.200 TL civarı bir fiyata sahip. Ama J7 Prime'da fena değil ancak depolama sorunu yaşayabilirsin. (16 GB depolama)

3. cetopal

cetopal Yönetici Site Yetkilisi

4. Karşılaştırmaların hepsini inceledim ancak yine de kararsız kaldım. Neyse bir kaç hafta daha araştırayım en iyisi :D

Bu Sayfayı Paylaş