1. Enter Tuşu Forum'a Hoş Geldiniz! Forumumuza teknoloji ve oyunlarla ilgili konular açmak ve ilgili konulara mesaj bırakmak için kayıt olabilirsiniz. https://forum.entertusu.net/register linki üzerinden kaydolabilirsiniz.

Forum Kuralları

'Forum Hakkında' forumunda cetopal tarafından 22 Temmuz 2018 tarihinde açılan konu

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
 1. cetopal

  cetopal Yönetici Site Yetkilisi

  Tehdit edici, küfürlü, müstehcen, kaba, nefret dolu yada aşırı sayıda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak kesinlikle yasaktır.

  Enter Tuşu Forum'a Hoş Geldiniz!
  Her forum gibi Enter Tuşu Forum'un da kuralları vardır. Kurallar, forum içindeki disiplini sağlayarak daha kaliteli bir şekilde forumdan yararlanmak için vardır. Üye olmadan önce bu kurallara göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen forum kurallarına riayet edin...

  Yazdığınız her türlü mesajdan yalnızca siz sorumlu sayılırsınız. Forum Yöneticileri, ilk olarak sizi uyarır ve ardından gerekli işlemi yapar. Forum kurallarına uymayan mesajlar hiçbir ayrım gözetmeksizin silinir.

  Foruma mesaj yazarken lütfen forum kuralları dahilinde mesajlar yazmaya çalışın. Aksi takdirde mesajlarınız hiçbir uyarıda bulunulmadan silinmesi gerekir.

  (Daha fazla bilgi için Forum Yöneticileri ile irtibata geçin.)

  1)Forumlarda kişi veya firmaların onurlarını zedeleyecek hakaret, küfür vs. içeren mesajları yazmak kesinlikle yasaktır. Eleştiriler ise dozunu aşmadan yapılmalıdır.

  2)Forumdaki bir kullanıcıyı bir konuda bilgisi olmadığı, az bilgisi olduğu için veya bir konuda hatalı bilgi verdiği için suçlayıp hakaret edemezsiniz. Böyle durumlarda lütfen olaya kibarca yaklaşın.

  3)Forumlarda cevabı önceden verilmiş soruları forum içerisinde aramadan gereksiz mesajlar yazıp forumda gereksiz bir karmaşa yaratanlar önce uyarılıp ardından gerek görülürse forumdan uzaklaştırılacaktır. Böyle bir olaya düşmemek için forumun ARAMA özelliğini kullanınız.

  4)Aynı başlığı birden fazla konu altında açamazsınız. Bununla beraber lütfen konu başlıklarına dikkat ediniz. Dikkat çekici konu başlıkları seçmek yasaktır.Konuyu anlatan başlıklar seçmeye özen gösteriniz. Buna benzer olaylarda konu silinir, gerektiğinde üyelik iptal edilebilir.

  5)Forumda dil, din, ırk ve siyaset hakkında tartışma yapmak kesinlikle yasaktır, siyasi yazılarınızı siyasi içerikli forumlara üye olarak o forumlarda dile getirebilirsiniz, forumu siyasi propaganda için kullananların üyelikleri iptal edilir.

  6)Mesaj yazarken büyük harf kullanmak bağırmak anlamına geleceği için kesinlikle büyük harf kullanarak yazı yazmayınız. Konu başlıklarını konunun içeriğini ifade eden şekilde seçmeniz gerekiyor. "Yardım", "lütfen", "acil", "kişiye özel" gibi başlıklar derhal silinecektir.

  7)Forum bilgi paylaşım merkezi olduğu için gereksiz-kişisel tartışmalara-atışmalara girmek yasaktır. Forum bir birinize meydan okuyacak bir yer değildir.

  8)Başkasına ait kişisel bilgiler yayınlamak yasaktır. (telefon numarası, e-posta adresi v.b.)

  9)Forum görevlileri forumdaki yetkili kişilerdir. Forum görevlilerine hakaret, küfür vs. kesinlikle yasaktır.

  10)Yöneticiler her yazılan mesajı kontrol edemeyebilirler. Yöneticilerden önce uygunsuz bir mesajla karşılaştığınızda lütfen o bölümden sorumlu yöneticilere bildiriniz.

  11)Yöneticiler siteden sorumlu kişilerdir. Gereksiz tartışmalara girmek yasaktır. Forumlarda yöneticilere dolaylı yoldan sataşmak, üyelik iptalinize neden olabilir. Sorunlarınızı yöneticilerin özeline mesaj atarak çözünüz.

  12)Forumlarda üyeler arasında yapılan link ve program paylaşımında, bilgisayarınızda oluşabilecek problemlerden kullanıcılar sorumludur. Bu yolla program indiren kullanıcılar bir virüs tarama programını muhakkak kullanmalıdırlar. Aksi halde site yönetimi sorumluluk kabul etmez.

  13)Kategorilerde açtığınız konularda, daha sonraki günlerde de ekleme yaparsanız, aynı forumu kullanırsanız, forum kirliliğini önlemiş oluruz. Buna benzer olaylarda bu kurala uyulmaz ise yöneticiler forumu temizleme yetkisine sahiplerdir.

  14)Foruma konunuzu yazdıktan sonra, lütfen forumu yukarılarda tutmak için konu ile alakasız yazılarla eklemeler yapmayınız. Bu tip eylemlerde, forum uyarı yapılmadan silinecektir. İlk mesajınızı dikkatli yazınız, ekleme yapmak isterseniz "düzenle" ile yazınızı düzeltebilirsiniz.

  15)Bu forumda bulunarak tüm forum kurallarını kabul etmiş sayılırsınız.
   
  SuperEfsane bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.

Bu Sayfayı Paylaş